Ігровий автомат A Night In Paris
слоти

Ігровий автомат A Night In Paris

Прямо на очах, за кілька років, компанія Betsoft створила новий жанр на основі традиційних ігрових автоматів. Ні у кого, як у Betsoft, слоти так близько не підходили до анімаційного кінематографу. У кожного ігрового автомата обов’язково є сюжет. І він далеко не обмежується схематичним позначенням тематики за допомогою оформлення. Розповідь починається з заставки, триває на барабанах за допомогою анімації символів і закінчується на бонусних іграх. Все це відноситься і до ігрового автомату A Night In Paris, де закручується кумедна інтрига навколо пограбування музею в Парижі. Гравця чекає детектив у французькому стилі і бонуси у вигляді погоні під час фрі-спинив, подарунків від служби охорони Секюріте де Парі і раунду додаткової гри в музеї. І все це з перспективою зірвати прогресивний джекпот.

Зовнішній вигляд і керування ігрового автомата Ніч в Парижі

В ігровому автоматі A Night In Paris два головних персонажа, а якщо вважати поліцейського пса, то навіть три. Дія розгортається на 5 барабанах з 30 нефіксованим ігровими лініями. Смішний, і дуже французький на вигляд, злодій-одинак Жак вирішує пограбувати музей. Але для цього йому якось потрібно обдурити пильність бравого охоронця Жерома ЛаБаста і його службового бульдога П’єра. Жером постійно знаходиться перед барабанами і темпераментно коментує гру з сильним французьким акцентом: Excellent! Мінікліпи символів програються при виграші і являють собою шматочок загальної мозаїки детектива. А на тлі нічного Париж!

Промальовування кожної деталі заслуговує окремих слів. Всі вже звикли, що у Betsoft графіка улюблений (і дуже дорогий) коник, але кожен раз не втомлюєшся захоплюватися майстерністю дизайнерів, режисерів і музичних редакторів. Легко забути, що A Night In Paris ігровий автомат, а не мультфільм.

Загальна ставка формується з гідності монет, кількості ліній і числа монет на лінії. Для вибору цих параметрів служать 3 кнопки внизу зліва, одночасно службовці декором для міського пейзажу. По сусідству на лавочці розташувалася напис запуску SPIN, а правіше кнопка максимальної ставки. У верхній частині розміщені автозапуск, таблиця виплат, відключення звуку та табло прогресивного джекпоту.

символи

Зображення головних героїв найцінніші символи в ігровому автоматі A Night In Paris. Найбільше приносять піктограми з охоронцем Жеромом. Портрет злодюжки другий по рентабельності. І замикає трійку старших символів пес П’єр. Молодші грають епізодичні ролі, службовці для додання оповіданню справжнього французького колориту. Тут і закохана парочка за столиком Caf & eacute; de Paris, і незламні паризькі голуби, і музейна ваза, Ейфелева вежа, мармурова статуя, знаменитий круасан. Старші символи, а також парочка і голуби спрацьовують в мінімальної комбінації 2. Решта 3.

Бонус Click Me Охоронець

Цей бонусна опція ігрового автомата A Night In Paris надає гравцеві миттєвий виграш, якщо зображення охоронця і грабіжника (порядок не важливий) стоять поруч з поліцейським значком на лінії 1 або 2 або 3. З’являється Жак, і починає возитися з відмичками, не помічаючи охоронця Жерома. Гравцеві пропонується натиснути на кнопку, що з’явилася CLICK HERE !, щоб привернути увагу сторожа. Дзвенить дзвінок, злодій спійманий, а гравець отримує великий, в кілька тисяч кредитів, приз.

Ігровий автомат A Night In Paris

Фрі-спини

5 безкоштовних обертань заслуговує гравець, якщо 3 і більше Скаттер поліцейських значків випадуть на будь-якому місці гри в ігрові автомати Україна онлайн A Night In Paris. Паралельно з обертаннями починається гонитва за лиходієм. Жером ЛаБаст і його вірний пес кидаються за невдалим Жаком і під кінець раунду ловлять його. Фрі-спини легко дістаються і непогано виплачують.

Бонус Злови злодія

При випаданні трьох і більше портретів Наполеона Бонапарта в будь-якій позиції починається бонусна гра. У новому вікні гравцеві належить знайти злодюжку Жака. Для цього необхідно передбачити, який із трьох музейних експонатів він вибере. Гра безпрограшна і дуже багато виплачує.

резюме

Ігровий автомат A Night In Paris, як і годиться продуктам Betsoft, цікавий і мальовничий. Але він хороший і в гемблінг. Чимало приносять старші символи з основної гри. Часто дістаються фрі-спини. Завжди багато виплачують бонуси з затриманням злочинця в додатковій грі, в музеї або в опції click me. Недолік всіх ігрових автоматів Betsoft занадто загальний опис бонусів в таблиці виплат. Але позитивних емоцій ігровий автомат A Night In Paris доставляє значно більше.