Ігровий автомат At the Copa
слоти

Ігровий автомат At the Copa

Сальса – танець неприборканої пристрасті. У ньому партнери висловлюють любов і ревнощі. У ньому суперники з’ясовують, хто з них вправнішим, кому дістанеться розташування прекрасної дами. Саме такий турнір запрошують відвідати на своєму ігровому автоматі At the Copa розробники Betsoft. Темпераментні мачо Ріко і Педро борються на сцені клубу в Копакабана за серце прекрасної Кароліни. Перцю в стосунки додає 3 прогресивних джекпоту, а до них ще належить спеціальний вайлд, драматична бонусна гра, фрі-спини з множенням і ризик-гра. Грати на ігрових автоматах безкоштовно і без реєстрації ви можете на нашому сайті онлайн.

Зовнішній вигляд і керування

Ігровий автомат At the Copa представник лінійки високотехнологічних відеослотів Slots3 компанії Betsoft. Всі автомати цього сімейства використовують просунутий графічний движок, що дозволяє видавати приголомшливої краси тривимірну картинку. Також ігрові автомати Україна  Slots обов’язково мають цілісний сюжет, який передається всіма елементами слота.

Дія ігрового автомата At the Copa проходить на 5 барабанах, що грають роль задника сцени клубу, прямо на пляжі Копакабана. Ігрових ліній 30, і вони нефіксовані. Всю гру перед барабанами танцює гаряча красуня Кароліна. Звуки сальси не замовкають ні на мить. При спрацьовуванні символи програють короткий відеоролик. Над барабанами видно 3 вікна, по одному для кожного джекпоту.

В елементах управління ігрового автомата At the Copa нічого складного немає. У нижній частині розташовані кнопки, що регулюють величину ставки. Поруч кнопки запуску, максимальної ставки, ігри на подвоєння і автоспінов. Налаштування та таблицю виплат потрібно шукати вгорі.

символи

За сюжетом в ігровому автоматі At the Copa три головних дійових персонажа, ось і старших символів теж 3: Кароліна (сама щедра), Ріко і Педро (оцінені однаково). Молодші рожевий фламінго, барабани бонго, брязкальця-маракаси, труба, коктейль створюють необхідну атмосферу. Для всіх мінімальна комбінація 3.

Вайлд і його бонусна опція

Дикий символ в ігровому автоматі At the Copa це пейзаж нічного океану. Він замінює всі інші піктограми, крім бонусних. Якщо таке зображення потрапить на самий центр ігрового поля на середину 3-го барабана, воно поширюється на весь барабан і гравець отримує один фрі-спин. Якщо в ньому зійдеться виграшна комбінація, то запускається ще одне безкоштовне обертання, але вже з множником 2. У разі успіху і в цей раз, все повторюється, тільки з мультиплікатором 3Х. І так, поки коефіцієнт множення не дійде до 5. Тоді ланцюжок ре-спинив припиняється.

Скаттер

Витончена ніжка Кароліни в червоній туфельці має в ігровому автоматі At the Copa властивості Скаттер. При одночасному випаданні на барабанах 1, 3 і 5, запускає 10 фрі-спинив з випадковим мультиплікатором від 2Х до 10Х. Перед раундом гравцеві пропонують вибрати для дівчини партнера. З ним вона буде танцювати весь час безкоштовних обертань, а його символ стане на ці 10 ходів Вайлд.

Додаткова бонусна гра

Бонусна гра в At the Copa оформлена як танець всіх трьох. Суперники по черзі танцюють з Кароліною, отримуючи сердечка. Виграє той, у кого їх виявиться більше. А гравцеві належить приз в кілька сот кредитів. Його величина випадкова, як і вибір переможця турніру.

Запускається бонусний раунд при випаданні на лінії № 1, № 2 або № 3 портретів головних героїв, але так, щоб зображення Кароліни виявилася між хлопцями.

Ігровий автомат At the Copa

Гра на подвоєння

В ігровому автоматі At the Copa це немаленький епізод з повноцінною драматургією. Після будь-якого виграшу гравець вільний натиснути Double Up. Камера переміститися в бар, де за стійкою один з поклонників ворожить на монеті. Орел це профіль Кароліни. Решка маракаси. Правильний вибір подвоює приз.

прогресивні джекпоти

3 віконця над барабанами показують актуальні суми окремого джекпоту. Вони називаються по різновидам перцю чилі. Найменш гострий Suave. Він покладається гравцеві, який домігся випадання 5 зображень перцю на будь-якому місці поля. Потім йде Mediano. Це для тих, у кого 5 стручків з’явилося на лініях 2 і 3. А найбільшою нагороди заслужить гравець, у якого 5 перців вишикуються на самій верхній горизонталі на лінії 1.

вердикт

Ігровий автомат At the Copa правильніше буде назвати інтерактивним анімаційним фільмом з призами. І це не тільки через видатного за красою оформлення. Сам стиль гри має на увазі повну розслабленість і надлишок вільного часу. Автомат налаштований на невеликі, але часті виплати. Тільки бонуси приносять значні призи. Але і швидко програти неможливо. Так що слот At the Copa прекрасно підійде для тих, хто шукає неквапливої, неріскованнимі гри.