Ігровий автомат Once Upon a Time
слоти

Ігровий автомат Once Upon a Time

Фірмовий стиль компанії Betsoft прекрасно підходить для казок. Яскрава, реалістична 3D анімація, виразні характери персонажів, бонусні ігри-квести. Ігровий автомат Once Upon a Time успішно доводить, що так воно і є. Давним-давно так починаються всі казки. По-англійськи ця фраза звучить Once upon a time. Ця казка про хороброго лицаря, визволяти свою кохану з лап дракона, про шкідливі жодних гоблинах, про чудеса фрі-спинив і чарівність додаткових ігор. Все це є в ігровому автоматі Once Upon a Time. Всім любителям історичних і казкових слотів ми рекомендуємо грати в ігрові автомати безкоштовно без реєстрації< Книжки безкоштовно і без реєстрації.

Зовнішній вигляд і керування

Мета лицаря з ігрового автомата Once Upon a Time перемогти дракона і врятувати принцесу. Більшість символів працює на цю основну лінію. Побічна сюжетна лінія це життєдіяльність гоблінів. Вони завідують економічною частиною казки, коли вони присутні в половині бонусів.

Ігрове поле оформлено як стіна замку. Кнопки управління автомата стилізовані під бочки, пеньки і візок. Анімація символів при виграші кумедна, як і весь сюжет скоріше гумористичний, ніж епічний. Ігровий автомат Once Upon a Time монетний, тому необхідно визначитися з гідністю (кнопка CHOOSE COIN). Воно варіюється від 0,02 до 1,00. 30 ліній слота нефіксовані і вибираються за допомогою SELECT LINES. BET PER LINE встановлює кількість монет на лінію (від 1 до 5). Запуск обертань з максимальною ставкою (MAX BET SPIN) оформлений як візок. Виклик таблиці виплат і налаштувань Автогри здійснюється кнопками, розташованими вгорі.

Символіка ігрового автомата Давним-давно

Головні дійові персонажі лицар, дракон, гобліни зайняті для запуску бонусів, тому в основній грі задіяні тільки другорядні актори і предмети. Група старших символів, що створюють комбінації від 2, складається з принцеси (приносить більше всіх), скарбів дракона і герольда з трубою. Молодша група спрацьовує в комбінаціях від 3. Це фото смаженого курчати (майже фудстаграм), меч, що застряг в камені, катапульта, бойова сокира, фамільний герб.

Вайлд

Нестрашний дракон потрібен на барабанах в ігровому автоматі Once Upon a Time тільки для виконання функцій спеціального поширеного Вайлда. Якщо він випадає на верхньому ряду 3-го барабана, то своїм вогненним подихом перетворює всі символи нижче в дикі, замінюючи будь-які зображення в комбінації, крім бонусних. При появі піктограми скарбів під час дії Вайлда надається додаткова безкоштовний хід.

Ігровий автомат Once Upon a Time

бонус Поцілунок

Якщо на лініях 1, 2 або 3 поруч випадають лицар і принцеса, в будь-якому порядку і місці, вони зворушливо цілуються, а гравець отримує кілька сот монет.

Фрі-спини Ці шалені гобліни

Безкоштовні обертання в ігровому автоматі Once Upon a Time виглядають як цілу виставу. Якщо з’являються три або більше зображень будиночків гоблінів (пеньок з дверцятами), то, незалежно від їх положення, починається раунд з 5 фрі-спинив. Зелені монстрики вистрибують з ігрового поля, тягнуть візок MAX BET SPIN і притягають замість неї FREE SPINS зі зворотним лічильником обертань. Якщо під час раунду випадає будиночок гоблінів, додається ще один безкоштовний хід. Click me бонус Жадібні гобліни.

В ігровому автоматі Once Upon a Time при появі 3 і більше мішків із золотом незалежно від ліній запускається бонусний інтерактивний раунд. Гравцеві потрібно натискати на мішках. У кожному є якась нагорода. Так триває до появи разом з призом слова Collect.

Бонус Порятунок принцеси

Апофеоз усієї історії ігрового автомата Once Upon a Time. Якщо лицар з’являється в кількості від 3 на активній лінії, годину йому вирушати на битву. Перед сутичкою на вибір даються 4 способи винищення дракона: молот, катапульта, меч, шматок м’яса. М’ясо звичайне, без снодійного і отрути. Сама битва до межі комічна, що б гравець не вибрав. Молоток лицар використовує для віроломного удару по мізинця на лапі дракона, м’ясо для відволікання його уваги, а від одного виду меча звір ганебно втікає. Принцеса врятована, гравець щедро винагороджений.

резюме

Ігрові автомати онлайн Україна на гривні з телефону Once Upon a Time типовий розважальний відіслати. Така кількість бонусних ігор зустрічається в одному місці рідко. На них основні виплати і припадають. Once Upon a Time обов’язково сподобається тим, хто цінує сюжетні слоти з 3D графікою, великою кількістю бонусних ігор і добрим гумором.