Ігровий автомат Reels of Wealth
слоти

Ігровий автомат Reels of Wealth

BetSoft – майстер з питань візуалізації, і його ігрові автомати безкоштовно без реєстрації онлайн Reels of Wealth, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації, дійсно виглядає багато і барвисто, тому проста тематика просто неймовірно заворожує, і збирає величезну кількість захоплених геймерів по всьому світу .

Ігровий автомат тоне в золоті, тому що з усіх боків видніються золоті злитки, що вже говорити про символи. Графіка Reels of Wealth, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації, яскрава і сучасна, всі елементи виконані в тривимірному форматі. Музичний ряд ігрового автомата фантастичний. Неможливо відірватися від ігрового поля, коли виникають різні спецефекти і анімація. У верхній частині Reels of Wealth є інформаційний супровід. Знаки в результаті вдалих спинив стають об’ємними. Буде кілька змін локації.

Грати безкоштовно на автоматі Reels of Wealth

Ігровий слот Reels of Wealth має 5 барабанів і 10 ігрових ліній.

Система управління ігрового автомата пофарбована в такі ж яскраві кольори. Користувачеві необхідно натиснути на spin, щоб почати обертання в звичайному режимі. Є опція автоматичного старту – autoplay. Але варто відрегулювати розмір ставки на свій розсуд, щоб ігровий процес пройшов максимально ефективно – bet level, choose coin. Є опція максимальної ставки – max bet. Є розділ info, де знаходиться вся необхідна інформація про ігровий відіслати, а також кожен його коефіцієнт і раунд.

Ігровий автомат Reels of Wealth

Ризик-гра відкривається на ігровому автоматі тільки після вдалого спина. Потрібно правильно вказати, орел чи решка випадає на барабанах. Приємним моментом є те, що можна поставити або весь виграш, або тільки половину. Правильна відповідь подвоїть всі цифри, а неправильний – обнулить рахунок.

Вайлд в ігровому Відеослоти бере участь в доповненні виграшних комбінацій, за рахунок того, що стає на місце інших знаків. Також він активує множник х2.

Спеціальні символи на автоматі Reels of Wealth

Двері сейфа – перший спеціальний символ, який відкриває бонусний тур, де просто нараховуються бонуси. Зірка – Скаттер, що запускає бонусний раунд, який приносить самі до 20 вільних обертань. Також в його рамках діють 4 ігрових знака, завдяки яким можна отримати певний вид джекпоту. Після кожного вдалого спина дарується один Респін. Їх може бути кілька, при цьому після 3 ще дається множник. Всього на ігровому автоматі можна отримати 4 види джекпоту.