Ігровий автомат Tycoons
слоти

Ігровий автомат Tycoons

Назва 3D ігрового автомата Tycoons перекладається як Магнати. Всі основні типи багатіїв зібралися в цьому слоті Betsoft, щоб перекинутися в карти і обговорити насущні проблеми людства.

Щоб стати багатим, кажуть психологи, потрібно спілкуватися з успішними людьми. Ігровий автомат Tycoons надає такий шанс, а ще трохи заробити на прогресивному джекпот, фрі-спинах, миттєвому бонус click me і додатковій грі в карти за одним столом з тими, хто тримає весь світ в своїй кишені.

Зовнішній вигляд і керування

Символічні багатії в ігровому автоматі Tycoons комусь можуть здатися не надто політкоректними впізнаються деякі національні типи, але з слота піктограми не викинеш. Що є то є. 5 барабанів з 30 ігровими лініями розташувалися на фасаді фешенебельного особняка в одній теплій країні. На передньому плані дзюрчить фонтанчик з прикрасою у вигляді кнопок вибору ставки, ліній і запуску, поруч мирно відпочиває червоний феррарі. Якщо акуратно натиснути на її лобове скло, то вийде спін з максимальною ставкою. Зліва встановлена позолочена стела, призначена для вибору гідності монет. На фризі вгорі електронне табло з поточної сумою прогресивного джекпоту. Під дахом кнопки виклику таблиці виплат і управління Автогри і звуком. Відповідно до канонів компанії Betsoft все промальовано з чудовою достовірністю.

символи

Унікальне, але зрозуміле рішення: в ігровому автоматі Tycoons все 4 старших символу оцінені однаково. Вони представляють 4 найбільш густонаселених групи в топ-списку Фобрс: IT-геній, аристократка, арабська принц, король банківської імперії. Вони спрацьовують в мінімальної комбінації від 2. Молодші атрибути солодкого життя або знаряддя виробництва, це як дивитися: злитки золота, готівкові долари, чекова книжка, феррарі, ноутбук, шампанське. Їх виплати починаються при 3-кратному випаданні на лінії.

Фрі-спини

В ігрові автомати безкоштовно Tycoons немає спеціального символу для запуску безкоштовних обертань. Деякі портрети багатіїв з’являються з маленьким золотим значком в куточку fs. Якщо хоча б один символ в комбінації від 3 має такий значок, запускається 3 фрі-спина з випадковим диким барабаном 2, 3 або 4. Комбінації з участю головних героїв подвоюються. При одночасному випаданні декількох таких сполучень, серія збільшується пропорційно.

Click me бонус

Ігровий автомат Tycoons надає інтерактивний бонус click me в разі, якщо зображення золотих злитків, доларів і чекової книжки співпадуть на сусідніх барабанах, але тільки по ліням 1 або 2 або 3 в будь-якому порядку. Тоді ці зображення збільшуються, і автомат пропонує вибрати одне з них. Гравець має в своєму розпорядженні тільки одну спробу, але вона безпрограшна. Потрібно розуміти, що це не біржа, і якщо золото знаходиться в реальному світі на зростаючому тренді, то в ігровому автоматі Tycoons воно не обов’язково стане найбільш вигідною інвестицією розподіл відбувається випадковим чином.

Ігровий автомат Tycoons

бонусна гра

Додаткова гра в автоматі Tycoons починається з випадання мінімум 3 Скаттер із зображенням карти в руці. Дія переміщається в окрему кімнату, де проходить гра олігархів. Від гравця потрібно передбачити, у кого з представників золотої сотні найсильніші карти на руках. Бонус безпрограшний і грошовий.

джекпот

Для розіграшу прогресивного джекпоту в ігровому автоматі Tycoons призначений спеціальний символ. Це зображення білого валізки. Можна тільки здогадуватися, що всередині. Джекпот дістанеться тому, у кого такий чемоданчик випаде на активній ігровій лінії на всіх 5 барабанах. Але є одна умова: максимальна ставка. Гідність монет будь-яке.

резюме

В ігровому автоматі Tycoons не так багато бонусних ігор, як звикли шанувальники Betsoft, але розробники внесли коректування в математику основної гри. Уважний гравець помітить, що і дворазове випадання персонажів непогано підгодовує, оскільки вони спрацьовують одразу по декількох лініях. Варіативність автомата вище середньої, тому діапазон призів з фрі-спинив дуже широкий від 0 до декількох тисяч кредитів. У Tycoons розробники не надто захоплювалися сюжетом, а зосередилися на гемблінг, що оцінять гравці, які визнають виграші тільки з чистою, основної гри.