Ігровий автомат Under the Bed
слоти

Ігровий автомат Under the Bed

Люди люблять лякатися. Діти розповідають один одному страшні історії, а дорослі читають Стівена Кінга. Серед ігрових автоматів теж досить страшилок. Ось і розробники Betsoft створили такий, використовуючи всім знайомі дитячі страхи в своєму ігровому автоматі Under the Bed. Назва Під ліжком зрозуміло всім. Саме там ховається зловісний хтось. Але у головних героїв ігрового автомата Under the Bed, хлопчика Джесса і дівчатка Джейн, страхи мають цілком конкретних обрисів це зловісні монстри, що вийшли прямо з кошмарних снів. Але які б огидні вони не були, саме з ними пов’язані всі 4 бонусу, серед яких випадковий закріплений вайлд, фрі-спини, бонусна гра. Тим, хто зовсім нічого не боїться, розробники припасли гру з чудовиськами на подвоєння.

Зовнішній вигляд і керування

За оформленням ігрові автомати безкоштовно з бонусами Under the Bed однозначно одні з кращих навіть в блискучої колекції Betsoft. Детальне промальовування найменших деталей вражає. Але це позначається і на швидкості, так що якщо гравець не переслідує чисто естетичних цілей, то доцільніше буде виставити мінімальну якість графіки і анімації в опціях (кнопка вгорі праворуч).

Дія 5-барабанного 30-лінійного ігрового автомата Under the Bed відбувається вночі в дитячій кімнаті, наповненій страшними істотами. Вони всюди. Бідні діти здригаються при найменшому шереху. А монстри розійшлися щосили. Вони вистрибують з барабанів, накидаються на дітей, скачуть і верещать. Джесс тримається молодцем, а ось Джейн дуже страшно.

Основні елементи управління ігровим автоматом Under the Bed зосереджені в нижній частині екрана. Зліва розташовані кнопки налаштування ставки (вибір гідності монет, кількості ліній, ставки на лінію), а праворуч запуску і максимальної ставки. В правому куті знаходяться кнопки гри на подвоєння і автозапуску. Верхніми кнопками викликається таблиця виплат і настройки.

Ігровий автомат Under the Bed

символи

Найціннішими в ігровому автоматі Under the Bed передбачувано призначені Джесс і Джейн. Джейн видає трохи більше. Далі в порядку убування зображення дверей і одноокого монстра, потім оранжевий багатоокі кошмар, зелене нахабне істота з довгим хвостом, страховисько в пір’ї і з довжелезним дзьобом. Замикають таблицю виплат настільна лампа і розкрите вікно. Для всіх мінімальна комбінація 3.

спеціальний вайлд

В ігровому автоматі Under the Bed штатний дикий символ не передбачений. Він надається у випадковому порядку у вигляді бонусу. Для того щоб він з’явився, потрібно щоб склалася комбінація з будь-якого монстра. Є додаткова умова: хоча б одна піктограма в поєднанні повинна бути із золотистою рамкою. Тоді один з монстрів перетворюється в квадрат з числом посередині це і буде вайлд. Число позначає кількість ходів, на яке він залишається закріпленим. Максимальна кількість 5. Під час раунду монстр, що запустив бонус матеріалізується і влаштовує капості, в залежності від ступеня своєї розбещеності.

Бонусна гра Під ліжком

Три або більше зображень ліжка на будь-якому місці дають доступ до бонусної грі. У ній гравцеві потрібно вибрати одну з 5 карт для дітлахів, щоб отримати миттєвий приз. Гру припиняє карта COLLECT.

Фрі-спини

Пересічна і наймолодший символ дверей стає вельми корисним, коли випадає в центрі ігрового поля, на 2-й лінії 3-го барабана. Тоді запускається 12 безкоштовних ходів. Вони можуть бути посилені у випадковому порядку мультиплікатором.

Гра на подвоєння

Ризик-гра в ігровому автоматі Under the Bed незвичайна такої немає ніде. Після виграшу активується кнопка Double Up. Натиснувши її, гравець потрапляє за стіл, де вже його чекає одноока бука з трьома гральними кубиками. Але якщо гравець передумає, то ще вільний забрати виграш і піти (COLLECT). Якщо ж рішучості достатньо, то потрібно вибрати чет (EVEN) чи непарне (ODD). Одноокий моментально підхоплює кубики, б’є їх в дитячій чашечці і викидає на стіл. Сума вкаже, чи пощастило гравцеві. Якщо перераховувати точки на кістках не хочеться, є табло DICE TOTAL, де виводиться результат.

резюме

Абсолютно оригінальної тематики ігрові автомати Україна онлайн створили розробники Betsoft. За грою в Under the Bed час летить непомітно. За стилем виплат слот акцентований виключно на бонуси. Комбінації з символами основної гри виплачують дуже мало. Але бонусні поєднання складають часто, особливо зі спеціальним диким символом. Спочатку ігровий автомат Under the Bed можна прийняти не надто серйозно, але максимальний виграш в 105 000 кредитів навряд чи хтось ризикне назвати дитячим.