Ігровий автомат Viking Age
слоти

Ігровий автомат Viking Age

Суворі люди жили 1000 років тому на півночі Європи. Безстрашні моряки і воїни, вони тримали в страху весь континент. Задовго до Колумба вони відкрили Америку і торгували з народами Каспію і Північної Африки. І називалися вони вікінгами. Їх яскрава і легендарна історія захоплює, і цей інтерес відбився у величезній кількості фільмів, книг, комп’ютерних ігор і слотів. Ігровий автомат Viking Age компанії Betsoft один з кращих по цій темі. Його сильні сторони повноцінна сюжетна лінія, першокласне фірмове оформлення і багатий набір бонусів: фрі-спини і дві додаткові гри. На сайті клубу Готслот ви завжди можете .

Зовнішній вигляд і сюжет

У більшості ігрових автоматів Betsfot заставка не просто спосіб розважити гравця на час завантаження слота. Вона являє собою невеликий анімаційний 3D фільм, в якому гравець знайомиться з сюжетом і головними героями. Так все, що складається на барабанах і розвивається в бонусних іграх, набуває сенсу і логіку.

У ролику, що відкриває ігровий автомат Viking Age, розповідається, як жменька хоробрих вікінгів відправилася на пошуки священних скарбів. Рухаючись по карті, вони досягли непривітних берегів скелястого острова. На землю ступають троє: світловолосий велетень Ерік, коротун Елгрім і дівчина-воїн Амма. Трагічно втративши корабель і товаришів, вони з подвоєною силою кинулися на пошуки священного рунного каменю. І знайшли його!

Головний герой слота Viking Age Амма. Вона знаходиться весь час перед барабанами, жестами і вигуками підбадьорює гравця. (Для дівчини такого богатирської статури у неї несподівано тоненький голосок.) 5 барабанів з 30 нефіксованим лініями є інтерфейс рунного каменю. Він видає виграші і управляє долею вікінгів і прилучився до них гравця. Всі символи і елементи реалізовані на тривимірному графічному движку.

управління

Елементи управління ігровим автоматом Viking Age стандартні для відеослотів Betsoft. За ставки і запуск відповідають кнопки внизу, стилізовані під каміння. Вибір гідності монет здійснюється за допомогою каменю зліва. Далі йдуть кнопки вибору ставки і ліній. Кнопка запуску і максимальної ставки знаходяться в правій частині. Вгорі таблиця виплат, Автогра вимкнути звуковий ефект. Функція автозапуску в автоматах Betsoft незвичайна. Гравець вибирає не просто кількість обертань, а й заново повинен ввести значення для монет, ставки і активних ігрових ліній.

Ігровий автомат Viking Age

символи

Ерік і Елгрім найбільш оцінені символи ігрового автомата Viking Age, але Ерік видає трохи більше. Обидва спрацьовують в комбінації від двох. За ними по низхідній ідуть зображення драккара, бойової сокири, коштовностей, носової частини корабля, рунного каменю, щита. Символи спрацьовують часто, і виплачують несподівано добре. Позначається оригінальна конфігурація ліній, які змушують комбінації виплачують по 2-3 лініях за раз.

Фрі-спини

В ігровому автоматі Viking Age 3 або більше портретів Амми в будь-якій позиції запускають 6 фрі-спинив. І не простих, а з випадковим мультиплікатором від 2Х до 5Х. Це цікаво реалізовано. Амма щось знаходить на карті і кличе побратимів. Вдаються Ерік і Елгрім і відкривають бічні пілони. На них обертаються коефіцієнти множення, які зупиняються разом з барабанами.

Бонусна гра Армрестлинг

Як справжнім брутальним вікінгам, Еріку і Елгріму не сидиться спокійно. Час від часу вони приймаються з’ясовувати хто сильніший в раунді армрестлінгу. Починається він з того, що гравцеві необхідно вибрати, за кого він. Потім відкривається сцена, де за столом два соратника доводять один одному, хто ж крутіше. Від гравця потрібно вгадувати, що випаде на монеті. Якщо він вгадує, то очко зараховується його підопічному, і навпаки. Виграє той, хто набере 3 очка.

Раунд армрестлінгу починається в ігровому автоматі Viking Age після випадання в будь-якій позиції 3 і більше піктограм з двома зчепленими в боротьбі руками.

Бонус Ворота в Вальхаллу

При випаданні 3 зображень шолома з крильцями на будь-якому місці барабани перетворюються в рунние камені. Від гравця потрібно вибрати руну, тоді портал відкривається і видає один з бонусів: фрі-спини, миттєві виплати або запуск раунду Армрестлинг.

резюме

Viking Age звично для Betsoft прекрасно оформлений. Але серед відеослотів компанії він виділяється досить пристойними виплатами з основної гри. А ось бонуси не так часті, як люблять шанувальники продуктів Betsoft. Тому Viking Age сподобається не тільки фанатам додаткових ігор, але і тим, хто вважає за краще вигравати з основних комбінацій на барабанах.